"A tudás megszerzése, annak továbbadása nagy tett. De még nagyobb annak megtartása, tovább mûvelése"

Események

2018. február 06. 14:00 - 16:00
XXVIII. ÖVEGES JÓZSEF KÁRPÁT-MEDENCEI FIZIKAVERSENY

Támogatás

Támogassa Ön is adója 1%-val
iskolánk Szemerések a
Szemeréért Alapítványát!

Adószám: 19673037-1-41

Bankszámlaszám:
10200823-22221575-00000000

Iskolánk tanulói a 2016/2017-es tanévben is eredményesen szerepelnek a tanulmányi versenyeken és sportrendezvényeken, az elért eredményeket itt szerepeltetjük.

Kerületi 7-es történelem verseny

A 7. a csapata (Dombóvári Kristóf, Lányi Ádám, Máncs Bence) I. helyezést ért el.

Kerületi zsinórlabda bajnokság (5-6. évfolyam)

Iskolánk csapata (Keller Márton [5. b]; Dávid Eszter, Glatz Alexandra, Korsós Nóra, Kottner Amina, Mészáros Zsófia, Patócs Diána, Steiner Viktória, Szilvássy Dániel, Tomojzer Péter, Urbán Petra [6. a]; Gönczy Lívia, Simó Bálint [6. b]) I. helyezést ért el.

OTB Bank Bozsik Intézményi Program

Az iskolánk ez évben is részt vett az OTB Bank Bozsik Intézményi Programban és sikeresen helyt állt a Mészöly Focisuli által szervezett tornákon és fesztiválokon. Ezeken az eseményeken intézményünk tanulói közül sokan megjelentek, akik az alábbi képen látható dicsőséget is kiérdemelték az iskolának! Gratulálunk!

Kerületi versmondó verseny

Méhes Veronika (3. b) III. helyezést ért el.

Nyílt Shito Országos Bajnokság

Tallós Endre (3. b) II., Simó Bálint (6. b) III. helyezést ért el.

Kerületi matematika verseny

Pátrovics János Máté (5. b) II. és III. helyezést ért el.

Kerületi angol verseny

A 6. évfolyamosok közül a Benedek Anna (6. b), Tomojzer Péter (6. a) és Tóth Levente (6. b) alkotta csapat II., a Borda Balázs (6. b), Ferencsák Bálint (6. b), Patócs Diána (6. a) összetételű csapat III. helyezést ért el.

Kerületi vers- és prózamondó verseny

Fekete Dániel (5. a) I., Nagy Marcell (8. a) III. helyezést ért el.

Kerületi Kazinczy-verseny

Varga Bettina (8. b) III. helyezést ért el.

Kerületi angol szóbeli verseny

A hetedik évfolyamosok között Nagy Vanessza (7. b) I., Dudás Dominik (7. b) III. helyezést ért el.

Kerületi sakk diákolimpia

Kovács Péter Miklós (3. b) VI. helyezést ért el.

Komplex rajz verseny

Budai Liliána Kíra (3. a) I. helyezést ért el.

„Tiszán innen Dunán túl” Kerületi népdaléneklési verseny

SCITEC Open úszobajnokság

A 27 ország 850 versenyzőjét felvonultató viadalon Galyassy Szilárd 2-2 arany és bronzérmet nyert, korosztályos csúcsokat úszott.

 

Kerületi angol írásbeli verseny

A hetedik évfolyamosok között Nagy Vanessza (7. b) II. helyezést, a nyolcadik évfolyamosok között Vo Tram Anh (8. b) III. helyezést ért el.

Kerületi Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

A hatodik évfolyamosok között Benedek Anna Flóra (6. b), a nyolcadik évfolyamosok között Danajlovics Vivien (8. a) ért el II. helyezést.

Sopron Chellenge

Galyassy Szilárd 1 bronz és 2 ezüstérem mellett a Challenge Kupát is elnyerte.

Alsó tagozatos ének- és hangszeres verseny

    ének   hangszer
1. évfolyam 1. Juhos Csenge (1. b)    
  2. Gyöngyössy-Szabó Márton (1. a)    
  3. Osei-Ofori Margaret (1. a)    
         
2. évfolyam 1. Vincze Hanna (2. b) 1. Sánta-Vános Bertold (2. a) – furulya
  2.  Lendvai Bora (2. a) 2. Borbély Bence (2. a) – gitár 
  3. Csánk Mátyás (2. b)      
         
3.-4. évfolyam 1. Varga Lili (4. a)
Gera Dorka (3. a)
1. Birinyi Lili
Gera Dorka
(3. a) furulya duó
  2. Csiffáry Klára (3. b) 2. Csörgő Bercel (3. b) zongora
  3. Szobor Lőrinc (3. b) 3. Horváth Petra (3. a) furulya

Kerületi kötélmászó verseny

Iskolánk csapata (Bóth Sámuel [7. a], Humeniuc Péter [8. b], Princz Dániel [8. b], Varga Dominik [7. a], Vincze Szabolcs [7. a]) II. helyezést ért el.

Kerületi nyolcadikos történelem verseny

Iskolánk 8. b osztályának csapata (Makó Georgina, Princz Dániel, Vo Tram Anh) III. helyezést ért el.

„Hősünk Zrínyi Miklós” képzőművészeti pályázat

Kántor Benjámin (7. a) II., Németh Antónia (5. b) IV. helyezést ért el.

„Kalandozások a könyvek birodalmában” verseny

Iskolánk csapata (Csillik Dániel [5. a], Kaspár Barbara [5. b], Nagy Ágoston [5. a], Németh Antónia [5. b]) I. helyezést ért el.

Galyassy Szilárd érmei

Cikk

Galyassy Szilárd remekelt

A Vasas SC tehetsége igazi éremhalmozást produkált a korosztályos bajnokságon. A miskolci gyermek országos bajnokságon két arany (400 m gyors, 1500 m gyors), egy ezüst (200 m), két bronz (200 m vegyes, 200 m mell) érem mellett két negyedik (100 m pillangó, 200 m) pillangóhelyezést ért el.

400 m gyorson ráadásul korosztályos országos csúccsal diadalmaskodott, így nem meglepő, hogy Ő lett a legeredményesebb 2002-es születésű fiú versenyző.

Vissza az előző oldalra

Január 2018
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Ma Sára, Márió névnapja van

Csengetési rend

1. óra     08:00 - 08:45
2. óra     09:00 - 09:45
3. óra     10:00 - 10:45
4. óra     10:55 - 11:40
5. óra     11:50 - 12:35
6. óra     12:45 - 13:30
7. óra     13:45 - 14:30

Időjárás

VCNT - Visitorcounter

Today 33

Yesterday 92

Week 394

Month 1407

All 5085

Currently are 26 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions