Események
Nincsenek események |
Támogatás
Támogassa Ön is adója 1%-val
iskolánk Szemerések a
Szemeréért Alapítványát!
Adószám: 19673037-1-41
Bankszámlaszám:
10200823-22221575-00000000
A kerületi matematika versenyről a budapesti döntőbe jutott több szemerés diák is.
5. évfolyam:
Hegedűs Áron, felkészítő tanára: Nemes-Vitéz Judit
6. évfolyam:
Bóth Olívia, felkészítő tanára: Nemes-Vitéz Judit
7. évfolyam:
Bíró Nimród, felkészítő tanára: Merkovics Erzsébet
Gratulálunk továbbjutott versenyzőinknek és felkészítő tanáraiknak! A következő fordulóhoz is sok sikert kívánunk!
Iskolánk részt vett az Intézményi Bozsik Program 2. fordulóján is.
A 3. korcsoportban, körmérkőzéses lebonyolításban, 100% teljesítménnyel végzett első helyen a Bíró Attila, Földessy Edvin, Gyimesi Bende, Lakatos Ádám, Nagyszücs Nataniel, Setét Kevin, Szekula Ervin, Varga-Andrássy Bercel alkotta csapatunk.
A 4. korcsoportba 2 csapattal neveztünk. A hetedikesekből álló (Cser Dániel, Göbölyös Csanád, Kiss Noel, Kiss Zétény, Lebics Erik, Oshakuade Alex, Vajda Dávid) csapat 2. helyen végzett, a nyolcadikosokból álló (Balogh Ákos, Bazsik Richárd, Császár Mihály, Gulyás Valter, Mező Kevin, Víg Zsombor) pedig az első helyen.
A csapatonként járó egy oklevél jogos tulaját a gyerekek egyöntetűen választották meg, így kaphatta meg a hatodikból Földessy Edvin, a hetedikből Lebics Erik, a nyolcadikosok közül pedig Császár Misi.
Az eredményen túl büszkeséggel töltött el, ahogy viselkedtek a gyerekek: küzdöttek egymásért, bíztatták egymást, kemények, de sportszerűek voltak.
Szarvas Gábor
Az alábbi versenyeredmények születtek a legutóbbi kerületi versenyeken.
Kerületi írásbeli angol verseny
8. évfolyam Tanáraik:
I. hely: Fodor Zalán 8. a Rugovicsné Bakos Lívia
III. hely: Sánta-Vámos Bertold 8.a Dr. Kedves Gyuláné
7. évfolyam Tanára:
I. hely: Fitos Lili 7.b Rugovicsné Bakos Lívia
Kerületi Kazinczy verseny
8. évfolyam Tanára:
III. hely: Sánta-Vámos Bertold 8.a Dr. Kedves Gyuláné
5. évfolyam Tanára:
III. hely: Hegedüs Áron 5. a Balogh Ferenc
Gratulálunk a nagyszerű eredményekhez!
Gyimesi Bende Zalán 6.b osztályos tanulónk az Ady Endre emlékére rendezett "ifjú szívekben élek" versmondó versenyen ARANY minősítést kapott. Szívből gratulálunk neki és felkészítő tanárának, Király Enikőnek!
A Bolyai matematikaverseny közép-pesti területi fordulóján Nemes-Vitéz Judit tanítványai a 8.a osztályból az alábbi eredményeket érték el. Gratulálunk!
5. helyezettek: 6. helyezettek:
Buzás Miklós Bosnyák Dávid Gábor
Fodor Zalán Guzmann Róbert Áron
Győrfy Endre Kisfalvi Dávid
Sánta-Vámos Bertold Szabó Csongor
versenyzők:
Halmi Marcell (4.b)
Sárközi Tamás (4.a)
Szakály Péter (4.b)
segítők:
Bosnyák Dávid (7.a)
Guzmann Róbert (7.a)
Kisfalvi Dávid (7.a)
felkészítő tanárok:
Horváth Betti
Spikutné Laczkó Mária
|
Március 2024 |
H | K | Sz | Cs | P | Szo | V |
26 | 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Ma Auguszta névnapja van
Friss cikkek
- A víz világnapja 2024
- Szemere házi versmondó versenyünk
- A felsős Halloween Party 2023-ban
- Felvidéki kirándulás képei - Határtalanul 2023
- Meghívó ovisuli foglalkozásra
- Kopogtató
- Lengyelország 2023
- Diákigazolvány-igénylés menete
- Kiemelkedő eredmények Diákolimpián és más sporteseményeken
- Radnóti emléktábla koszorúzása
Csengetési rend
1. óra 08:00 - 08:45
2. óra 09:00 - 09:45
3. óra 10:00 - 10:45
4. óra 10:55 - 11:40
5. óra 11:50 - 12:35
6. óra 12:45 - 13:30
7. óra 13:45 - 14:30