"A tudás megszerzése, annak továbbadása nagy tett. De még nagyobb annak megtartása, tovább mûvelése"

Ma elhangzott Arapovics Miklós igazgató úr szájából a sokak által vára várt mondat: "...a 2025/2026-os tanévet bezárom." 
Köszönjük a 4.a és 5.a  osztály tanévzárón való közreműködését, Zsurki Judit és Biró Mária tanárnők felkészítését!
Az ünnepély során megkapták elismerésüket, jutalmukat a Szemere Kupa tantárgyi és művészeti versenyein összesített első  helyezést elért tanulók, a Sport Kupát elnyerő alsó és felső tagozatos egy-egy diákunk. Ugyancsak megtapsolhattuk a kitűnő tanulmányi eredményük miatt lufival a kezükben színpadra álló ifjú szemeréseket. Ezúton is gratulálunk mindannyijuknak!
Örömökben, élményekben és jóleső pihenésben gazdag nyarat kívánunk gyermekeinknek, családjuknak, munkatársainknak és minden oldalunkat követőnek, olvasónak!

Iskola facebook oldala

Június 2026
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Ma Iván névnapja van

Csengetési rend

1. óra     08:00 - 08:45
2. óra     09:00 - 09:45
3. óra     10:00 - 10:45
4. óra     10:55 - 11:40
5. óra     11:50 - 12:35
6. óra     12:45 - 13:30
7. óra     13:45 - 14:30

Időjárás