"A tudás megszerzése, annak továbbadása nagy tett. De még nagyobb annak megtartása, tovább mûvelése"

Események

2018. február 06. 14:00 - 16:00
XXVIII. ÖVEGES JÓZSEF KÁRPÁT-MEDENCEI FIZIKAVERSENY

Támogatás

Támogassa Ön is adója 1%-val
iskolánk Szemerések a
Szemeréért Alapítványát!

Adószám: 19673037-1-41

Bankszámlaszám:
10200823-22221575-00000000

Mesterpedagógusok

Boros Katalin (tanító, mozgóképkultúra és médiaismeret)

Bóczi Zsuzsanna (tanító)

Pongrácz Józsefné (tanító)

 

Iskolavezetés

Arapovics Miklós

   

intézményvezető
történelem

Bóczi Zsuzsanna

   

alsó tagozatos intézményvezető-helyettes
alsó tagozatos tanító

Forgácsné Mizsák Gabriella

   

felső tagozatos intézményvezető-helyettes
történelem

 

 Alsó tagozat

Balla Angéla

   

alsó tagozatos tanító (3. b)

Bíróné Katona Orsolya

   

alsó tagozatos tanító (1. b)

Boros Katalin

   

napközis tanító (2. b)

Gubányi Andrea

   

napközis tanító (4. b)

Jávorka-Lieber Szilvia Beatrix

   

napközis tanító (1. a)

Lánczy Emőke Veronika

   

alsó tagozatos tanító (1. a)

alsó tagozatos munkaközösség vezető

Mersich Béla Lajosné

   

napközis tanító (4. a)

Molnárné Zsurki Judit

   

alsó tagozatos tanító (4. a)

Nagy Ildikó Viola

   

napközis tanító (2.a)

Pongrácz Józsefné

   

alsó tagozatos tanító (2. a)

Rott Zsuzsanna

   

alsó tagozatos tanító (2. b)

Spikutné Laczkó Mária

   

alsó tagozatos tanító (4. b)

Szécsiné Nagy Judit

   

napközis tanító (3. b)

Tóth Balázs

   

napközis tanító (3. a)

Tóth Katalin Anita

   

napközis tanító (1.b)

 

Felső tagozat

Balogh Ferenc

   

osztályfőnöki munkaközösség vezető
osztályfőnök (6. a)
magyar nyelv és irodalom

Bíró Mária

   

testnevelés

Csiszár Andrea

   

testnevelés

Dr. Bíró Mihály Dávidné

   

angol nyelv, erkölcstan

Dr. Kedves Gyuláné

   

osztályfőnök (7. a)
angol nyelv, magyar nyelv és irodalom

Dr. Kiss Gáborné

   

angol nyelv

Király Enikő

   

humán munkaközösség vezető
osztályfőnök (7. b)
magyar nyelv és irodalom, történelem

Harka Zsuzsa

   

alsó tagozatos tanító (3. a); rajz

Madarász Erzsébet

   

osztályfőnök (8. b); angol nyelv

Juhász Lászlóné

   

osztályfőnök (5.a); matematika, földrajz

Murvai József

   

biológia, kémia, természetismeret

Némethné Csepregi Krisztina

   

osztályfőnök (8. a)
erkölcstan, hon és népismeret, rajz

Pap Sarolta

   

ének-zene

Pócsik Noémi

    tanszoba

Szarvas Gábor

   

testnevelés

Téglásné Kiss Eleonóra Rita

   

reál munkaközösség-vezető
osztályfőnök (5. b)
fizika, matematika

Tóth Balázs

   

informatika

Tóth-Vári Lygia

   

életvitel, természetismeret, tanszoba

Vitéz Judit

   

DÖK segítő tanár
osztályfőnök (6. b)
matematika,

 

 Fejlesztő- és gyógypedagógusok

Árok Xénia

   

fejlesztő pedagógus

Farkas Eleonóra

   

gyógypedagógus

Spisák Erzsébet Judit

   

fejlesztő pedagógus

Bendli Viktóra

   

utazó gyógypedagógus

Borúzs Andrea

   

utazó gyógypedagógus

Janikné Pintér Judit

   

utazó gyógypedagógus 

Rigóné Plezsák Rita

   

Fejlesztő pedagógus

 

Oktatást segítő dolgozók

Batári Csilla

   

titkársági ügyintéző

Csikós Rozália

   

gazdasági ügyintéző

Deme Dóra Csilla

   

pedagógiai asszisztens

Baksa-Novák Károly

    pedagógiai asszisztens

Ihász Beáta Katalin

    gyógypedagógiai asszisztens

Gazda Anna

   

könyvtárostanár

Lőrincz Eszter

   

iskolapszichológus

 

Január 2018
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Ma Sára, Márió névnapja van

Csengetési rend

1. óra     08:00 - 08:45
2. óra     09:00 - 09:45
3. óra     10:00 - 10:45
4. óra     10:55 - 11:40
5. óra     11:50 - 12:35
6. óra     12:45 - 13:30
7. óra     13:45 - 14:30

Időjárás

VCNT - Visitorcounter

Today 33

Yesterday 92

Week 394

Month 1407

All 5085

Currently are 6 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions