"A tudás megszerzése, annak továbbadása nagy tett. De még nagyobb annak megtartása, tovább mûvelése"

Mesterpedagógus

Bóczi Zsuzsanna (tanító)

 

Iskolavezetés

Arapovics Miklós

   

intézményvezető;
történelem

Bóczi Zsuzsanna

   

alsó tagozatos intézményvezető-helyettes;
tanító

Forgácsné Mizsák Gabriella

   

felső tagozatos intézményvezető-helyettes;
történelem, etika

 

 Alsó tagozat

Balla Angéla

   

tanító, osztályfőnök (1. b)

Bíróné Katona Orsolya (GYES)

   

tanító

Czagány Judit

   

tanító (3. a)

Domnánovits Zsuzsanna

   

tanító (4. b)

Gubányi Andrea

   

tanító (2. b)

Jávorka-Lieber Szilvia Beatrix

   

tanító, osztályfőnök (4. a)

Koncz Attila Endre

   

tanító (3. b)

Lánczy Emőke Veronika

   

alsó tagozatos munkaközösség vezető;

tanító, osztályfőnök (3. a)

Pasqualini Éva Friderika

   

tanító (1. a)

Rott Zsuzsanna

   

tanító, osztályfőnök (4. b)

Spikutné Laczkó Mária

   

tanító, osztályfőnök (2. b)

Szebényiné Borbás Ibolya

   

tanító (2. a)

Szécsiné Nagy Judit

   

tanító, osztályfőnök (1. a)

Tomborné Csiszár Katalin

   

tanító (1. b)

Tóth Katalin Anita

   

tanító, osztályfőnök (3. b)

Zsurki Judit

   

tanító, osztályfőnök (2. a)

 

Felső tagozat

Balogh Ferenc

   

osztályfőnöki munkaközösség vezető;
osztályfőnök (8. a);
magyar nyelv és irodalom

Bíró Mária

   

osztályfőnök (6.a); testnevelés

Csiszár Andrea

   

testnevelés

Farkas Renáta

   

biológia, természetismeret

Fekete Annamária

   

fizika

Győrfyné Király Cecília

   

tanulószoba

Harka Zsuzsa

   

rajz, etika, tanulószoba

Horváth Betti Brigitta

   

informatika

Dr. Kedves Gyuláné

   

osztályfőnök (5. a);
angol nyelv, magyar nyelv és irodalom

Khreishi Sawsan Aida

   

angol nyelv

Király Enikő

   

humán munkaközösség vezető;
osztályfőnök (5. b);
magyar nyelv és irodalom, történelem, hon- és népismeret

Dr. Kiss Gáborné

   

osztályfőnök (7. b); angol nyelv

Kondor Kolos

   

osztályfőnök (6. b); ének-zene, tanulószoba

Nagy Balázs

   

angol nyelv

Nagy Noémi

   

földrajz, természetismeret, életvitel, tanulószoba

Nemes-Vitéz Judit

   

alapítványi alelnök;

osztályfőnök (8.b); matematika, rajz, etika

Szarvas Gábor

   

osztályfőnök (7.a); testnevelés

Vácity Paula

   

matematika

 

 Fejlesztő- és gyógypedagógusok

Árok Xénia

   

fejlesztő pedagógus

Berzlánovich Viktória

   

utazó gyógypedagógus

Janikné Pintér Judit

   

utazó gyógypedagógus

Margl Eszter Kitti

   

fejlesztő pedagógus

Marton-Balog Alíz

   

utazó gyógypedagógus

Spisák Erzsébet Judit

   

fejlesztő pedagógus

Telegdy Lóránt

   

utazó gyógypedagógus

 

Oktatást segítő dolgozók

Baksa-Novák Károly

   

pedagógiai asszisztens

Csikós Rozália

   

gazdasági ügyintéző

Deme Dóra Csilla

   

pedagógiai asszisztens

Farkas Patrícia

    rendszergazda

Ihász Beáta Katalin

    gyógypedagógiai asszisztens

Kopp Franciska

    iskolatitkár

Kulcsár Johanna

    iskolapszichológus

Lőrincz Eszter (GYES)

   

iskolapszichológus

Vadon Ildikó

   

könyvtáros

 

Augusztus 2020
H K Sz Cs P Szo V
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Ma Ipoly névnapja van

Csengetési rend

1. óra     08:00 - 08:45
2. óra     09:00 - 09:45
3. óra     10:00 - 10:45
4. óra     10:55 - 11:40
5. óra     11:50 - 12:35
6. óra     12:45 - 13:30
7. óra     13:45 - 14:30

Időjárás